E;T;N 16.15 - 20.00; K 9.00 - 13.00

Pärnu mnt 317, 0 korrus. E;T;N 16.15 - 20.00; K 9.00 - 13.00

Registreeri massaaž‎ile

Liitu Uudiskirjaga

  Minust

  Eviva OÜ sai eelkõige loodud selleks, et tõsta inimeste teadlikkust massaažist. Eesmärgiks on tegeleda iga inimesega eraldi lähtudes tema anamneesist ning soovidest.

  Minust endast

  Kelli Palmiste

  Olen lõpetanud M.I.Masaazikooli  2006 aastal, läbides täielikult massööri pooleteiseaastase õppekava, mis sisaldas endas lisaks erinevatele massaažidele ka anatoomiat,  füsioloogiat, patoloogiat, kinesioloogiat, füsioteraapiat, liikumisravi, toitumist jms.

  Lisaks põhilisele nö sissejuhatusele, võtsin 2006 – 2007 ravispetsialiseerumise kursusi nt. rasedate, segment- ja Yumeiho massaažis ning süvaõpet kinesioloogilise teipimise lümfiteraapias.

  Praktikat alustasin ma koolist, selle aja sisse jäi ka lühike haiglas praktiseerimise kogemus ja sealt edasi tegin tööd Kadrioru lähedal olevas hubases salongis. 2008 aastal liikusin edasi spordiklubisse Metrosquash.

  2011 aastal otsustasin minna välismaale, et lisada oma haridusele ka ärilist ning organisatoorselt tugevamat tausta. Õppisin UCN´is, mis asub Taanis Aalborgis (10 kuud), sealt edasi suundusin kolmeks kuuks Brüsselisse prakikale, kus tegin oma tööd ning selle kõrvalt kirjutasin oma firma parendamiseks põhjalikuma äriplaani.

  M.I Massaažikooli tunnistusKoduigatsus oli aga suur ja nii suundusingi värskete teadmistega taas Eestisse, et jätkata siin oma tööd ning täiendada oma haridust läbi kogemuste ja uute kursuste. Naastes kodumaale jätkasin oma tööd Metrosquashis, kuid elu viis mind töötama Nõmmele. Samuti tekkis pisike paus kui kaks energilist kutti otsustasid minu endale emaks valida. Hetkel laveeringi kodu ja töö vahel, kuid töötamist pole jätnud. 

  Mul on õnn teha seda, mis mulle väga meeldib. Kindlasti  jätkan enda täiendamist ja õpinguid ning loodan, et suudan massaaži teha veel kaua.

  Hetkel töötan pisikeses hubases toakeses Pärnu maantee 317 Nõmmel -ootan nii vanu häid tuttavaid kui ka uusi kliente oma käte alla.

  Päikest ja positiivsust ning peatse kohtumiseni.

  Massöör Kelli Koppelmann