Eviva OÜ – Kelli Koppelmann:

Olen lõpetanud M.I.Masaazikooli  2006 aastal, läbides täielikult massööri pooleteiseaastase õppekava, mis sisaldas endas lisaks erinevatele massaažidele ka anatoomiat,  füsioloogiat, patoloogiat, kinesioloogiat, füsioteraapiat, liikumisravi, toitumist jms.

Lisaks põhilisele nö sissejuhatusele, võtsin juurde 2006 – 2007 ravispetsialiseerumise kursusi nt. rasedate ja  segment massaaži ning kinesioloogilist teipimist.

Alustasin oma tegevust kohe pärast kooli aastal 2007. Ja kui lahutada aeg, mil olin kahe lapsega kodus, on käed rakkes olnud 12 aastat.

Olen töötanud mitu aastat erineval tasemel sportlastega – harrastajatest proffideni. Sinna juurde puutun kokku erinevate traumadega nagu nihestused, lihasrebendid, minu tööd ei takista ka luumurrud vmt. Kindlasti olete oodatud ka siis, kui on vaja tööpingeid/sundasendeid leevendada, olete lapseootel või soovite niisama lõõgastuda ja massaaži esimest korda elus ära proovida =)

Missioon/visioon

Eviva OÜ sai eelkõige loodud selleks, et tõsta inimeste teadlikkust massaažist. Eesmärgiks on tegeleda iga inimesega eraldi lähtudes tema anamneesist ning soovidest.

Mul on õnn teha seda, mis mulle väga meeldib. Kindlasti  jätkan enda täiendamist ja õpinguid – viimati läbisin 2019-2020 Doula ehk pere – ja sünnitoetaja kursused.

Hetkel töötan pisikeses toakeses Pärnu maantee 317 Nõmmel – ootan nii vanu häid tuttavaid kui ka uusi kliente oma käte alla.

Päikest ja positiivsust ning peatse kohtumiseni.

Massöör Kelli Koppelmann

Broneeri aeg