Kõik massaažid on samas hinnas:

30 min

20€

60 min

45€

90 min

60€

Massaažikuur:

60 min

40€

90 min

55€

Kinesioloogiline teipimine:

5 cm

0,5€

Broneeri aeg

K.K.K

Kergel kujul köha ning kerge nohu pole takistuseks – küsimus on pigem nakkusohtlikkuses ja selles kui mugavalt te ennast tunnete. Palavik on aga vastunäidustus ja ka väikese 37 kraadise temperatuuriga ei tasu oma keha koormata, sest palavik tähendab kehas olevat põletikku ja põletik on vastunäidustus. 

Massaažikuur on mõeldud selleks, et tegeleda mingi probleemiga sügavutti ja pikemalt. Käia tuleks vähemalt korra nädalas ja kolm nädalat järjest. Ka hind on siis soodsam, kuid kui vahed jäävad pikemad kui nädal, pole enam tegemist kuuriga ja ka hind muutub vastavalt

Enamasti on pärast massaaži olemine mõnus ja hea, kuid alati see nii ei pruugi olla. Massaažist tulles võib olla ka üsna tavaline keha reaktsioon külmavärinad, unisus või vahel ka peavalu või kerge iiveldus. Sellisel juhul tasuks juua vett ning võimalusel puhata. Selline reaktsioon võib olla tingitud näiteks tühjast kõhust või madalast vererõhust. Alati tasub teavitada massööri ravimitest või muudest tervisega seotud seisunditest, et vähendada riski kehvale enesetundele. 

Tai massaaži puhul pole see tingimus nii oluline – vahe treeninguga võib olla ka mõni tund enne. Tava ja spordimassaaži puhul on aga keha teisiti läbi töödeldud ja lihas juba väsinum. Nii ei pruugi te trennis ennast nii hästi tunnetada ja vigastus on kergem tekkima, samuti on keha väsinum ja tulem ei pruugi olla nii hea kui tavaliselt. Vahe võiks olla miinimum 6 tundi soovitatavalt 24 tundi.